Sędziowie

  1. Szczygielska Joanna - Prezes sądu - podział czynności pobierz.pdf
  2. Masłowski Marcin - Wiceprezes sądu - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi
  3. Krakowiak Michał  - Wiceprezes sądu- podział czynności pobierz .pdf

I Wydział Cywilny

  1. Kotkowski Tomasz - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Barańska Katarzyna - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  3. Dąbrowski Eryk - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi
  4. Szuster-Luszyńska Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  5. Zawiślak-Jach Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  6. Sumiński Marcin - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi
  7. Borowicz Anna- podział czynności pobierz .pdf
  8. Głowacz Jacek- podział czynności pobierz .pdf
  9. Staszewicz-Wasilewska Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  10. Kasielski Bartosz- podział czynności pobierz .pdf
  11. Szczygielska Joanna - Prezes sądu- podział czynności pobierz.pdf
  12. Kierus Agnieszka - podział czynności pobierz.pdf

II Wydział Cywilny

  1. Guczyńska-Miśkiewicz Ewa - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Kawecka-Stępień Monika- podział czynności pobierz .pdf
  3. Kołomak-Kwapisz Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  4. Musielska Agnieszka- podział czynności pobierz .pdf
  5. Kiełbik Maciej - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  6. Borowicz Adam- podział czynności pobierz .pdf
  7. Jamróz Aleksandra- podział czynności pobierz .pdf
  8. Zgierska-Kwiatkowska Izabela- podział czynności pobierz .pdf
  9. Polak Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  10. Król-Lasota Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  11. Mysłowska-Marczak Magdalena- podział czynności pobierz .pdf

Sekcja Egzekucyjna w II Wydziale Cywilnym

  1. Bilicz Mariusz - Kierownik sekcji- podział czynności pobierz .pdf
  2. Drab Dorota- podział czynności pobierz .pdf

III Wydział Cywilny

  1. Kowalczyk-Wrzodak Dagmara - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Krakowiak Michał - Wiceprezes sądu- podział czynności pobierz .pdf
  3. Dzikowski Jędrzej- podział czynności pobierz .pdf
  4. Chruścielewska Dominika- podział czynności pobierz .pdf
  5. Terlecka Anna- podział czynności pobierz .pdf
  6. Ławnicki Witold- podział czynności pobierz .pdf
  7. Matysiak Wiktor- podział czynności pobierz .pdf
  8. Smołkowicz Aleksandra- podział czynności pobierz .pdf

IV Wydział Karny

  1. Kłosowski Jan - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Stefaniak-Dąbrowska Monika- Kierownik Sekcji - podział czynności pobierz .pdf
  3. Starczewska Anna- podział czynności pobierz .pdf
  4. Jaworska-Głosek Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  5. Spała Dariusz- podział czynności pobierz .pdf
  6. Pąśko Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  7. Masłowski Marcin - Wiceprezes sądu - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi

Sekcja Orzekająca o Stosowaniu Tymczasowego Aresztowania w Postępowaniu Przygotowawczym przy IV Wydziale Karnym

  1. Tomczak Joanna - Kierownik sekcji- podział czynności pobierz .pdf

V Wydział Karny

  1. Mihuniewicz Sebastian - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Popczyk Jacek - Kierownik sekcji- podział czynności pobierz .pdf
  3. Sabanty Edward- podział czynności pobierz .pdf
  4. Kulesza Adam- podział czynności pobierz .pdf
  5. Domagała Przemysław - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  6. Federowicz Kamil - także Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi- podział czynności pobierz .pdf
  7. Krakowiak Damian- podział czynności pobierz .pdf
  8. Pelczarski Janusz- podział czynności pobierz .pdf
  9. Klasztorna-Lenart Joanna- podział czynności pobierz .pdf

VI Wydział Karny

  1. Golmont Jacek - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Feliniak Eliza - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  3. Janik-Zduńczyk Beata - Kierownik sekcji- podział czynności pobierz .pdf
  4. Frąckowiak-Kalinowska Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  5. Jakubowska Magdalena- podział czynności pobierz .pdf
  6. Racięcki Michał- podział czynności pobierz .pdf
  7. Klimiuk Andrzej- podział czynności pobierz .pdf
  8. Lewandowska Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  9. Tomczak Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  10. Marczewska Agnieszka - podział czynności pobierz .pdf

VII Wydział Rodzinnny i Nieletnich

  1. Wołoszyn-Sokołowska Katarzyna - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Ratajczyk Jolanta- podział czynności pobierz .pdf
  3. Buszkiewicz Iwona - Sędzia wizytujący zakłady dla nieletnich i zakłady leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi- podział czynności pobierz .pdf
  4. Michniewicz-Broda Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  5. Mistrzak Agata - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  6. Badziak-Makuch Katarzyna - podział czynności pobierz .pdf
  7. Budner Ewa - Sędzia wizytujący zakłady dla nieletnich i zakłady leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi - podział czynności pobierz .pdf
  8. Pietrzkowska Paulina - podział czynności pobierz .pdf
  9. Marszałek Paulina- podział czynności pobierz .pdf

VIII Wydział Rodzinnny i Nieletnich

  1. Królikowska Małgorzata - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Walczyńska-Rogowska Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  3. Gajdzińska-Modro Krystyna- podział czynności pobierz .pdf
  4. Kępińska Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  5. Gładys Joanna - Sędzia wizytujący zakłady dla nieletnich i zakłady leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi- podział czynności pobierz .pdf
  6. Juścińska-Nawrocka Iwona- podział czynności pobierz .pdf
  7. Rzeźnik Karina- podział czynności pobierz .pdf

X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Antczak Paweł - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Popek Tomasz - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  3. Raszewska Magdalena- podział czynności pobierz .pdf
  4. Leśniewska Lidia- podział czynności pobierz .pdf
  5. Brzezińska-Misztela Katarzyna- podział czynności pobierz .pdf
  6. Garnczarek Dagmara - podział czynności pobierz .pdf
  7. Przybylska Anna - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  8. Sudomir-Zalepa Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  9. Wieliczko-Marczewska Aleksandra- podział czynności pobierz .pdf
  10. Kasprzak Magdalena- podział czynności pobierz .pdf
  11. Rybka Krzysztof - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości

XII Wydział Gospodarczy

  1. Rychter-Raj Magdalena - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Stępiński Dariusz- podział czynności pobierz .pdf
  3. Kubisiak-Marciniak Małgorzata - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  4. Budzałek-Górska Anna- podział czynności pobierz .pdf
  5. Kazuła Katarzyna- podział czynności pobierz .pdf
  6. Lipińska Agata- podział czynności pobierz .pdf
  7. Zdziech Anna- podział czynności pobierz .pdf
  8. Szymańska Magdalena- podział czynności pobierz .pdf
  9. Kowalska Justyna- podział czynności pobierz .pdf

XIII Wydział Gospodarczy

  1. Pągowska-Bancer Maria - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Kępniak Tadeusz- podział czynności pobierz .pdf
  3. Rogala Dariusz- podział czynności pobierz .pdf
  4. Wiaderna Elżbieta- podział czynności pobierz .pdf
  5. Kucharski Tomasz- podział czynności pobierz .pdf
  6. Hajdys Paweł- podział czynności pobierz .pdf
  7. Chańko Piotr- podział czynności pobierz .pdf
  8. Cichowski Kamil - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  9. Kasper Justyna- podział czynności pobierz .pdf
  10. Zajda Łukasz- podział czynności pobierz .pdf
  11. Chmielewska Małgorzata - Delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości

XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

  1. Bujnowicz-Tomaszewska Agnieszka - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Woźniak Bogdan- podział czynności pobierz .pdf
  3. Piotrowska Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  4. Jezierska Elżbieta- podział czynności pobierz .pdf
  5. Smusz-Kulesza Monika- podział czynności pobierz .pdf
  6. Dominiak Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  7. Ścieszko-Twardowska Izabela- podział czynności pobierz .pdf

XVI Wydział Ksiąg Wieczystych

  1. Witczak-Pabiniak Czesława - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf

XVII Wydział Karny

  1. Malska Jolanta - Przewodniczący Wydziału - także Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi- podział czynności pobierz .pdf
  2. Bartnicka Halina- podział czynności pobierz .pdf
  3. Sołtysiak Paulina- podział czynności pobierz .pdf
  4. Maciejewska-Banasiak Monika- podział czynności pobierz .pdf

Sekcja Wykonywania Orzeczeń Sądowych XVII Wydziału Karnego

  1. Karowicz Adam - Kierownik sekcji- podział czynności pobierz .pdf

XVIII Wydział Cywilny

  1. Wewióra Artur - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Kucharska Katarzyna - zastępca Przewodniczącego Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  3. Domarecka Anna- podział czynności pobierz .pdf
  4. Skibińska Monika- podział czynności pobierz .pdf
  5. Łukaszewicz Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  6. Kurosz Krzysztof- podział czynności pobierz .pdf

XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

  1. Majewska Marzena - Przewodniczący wydziału- podział czynności pobierz .pdf

Rejestr zmian dla: Sędziowie

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Wytworzył:
Tomasz Rosiak - Z-ca Kierownika Oddziału Kadr
Opublikował:
Jacek Jedlecki
Dokument z dnia:
2017-05-15
Publikacja w dniu:
2017-05-15
Opis zmiany:
Zmiana podziału czynności Sędziego Agnieszki Marczewskiej