Referendarze

I Wydział Cywilny

  1. Lerman Sławomira- podział czynności pobierz .pdf
  2. Sychowicz Marcin- podział czynności pobierz .pdf

II Wydział Cywilny

  1. Lorenc Tomasz- podział czynności pobierz .pdf

Sekcja Egzekucyjna w II Wydziale Cywilnym

  1. Bieniek Wojciech- podział czynności pobierz .pdf
  2. Grabarczyk Joanna- podział czynności pobierz .pdf

III Wydział Cywilny

  1. Jasińska Monika- podział czynności pobierz .pdf
  2. Płuciennik Katarzyna- podział czynności pobierz .pdf

XII Wydział Gospodarczy

  1. Rajewska-Mucha Wanda- podział czynności pobierz .pdf
  2. Salamon Paweł- podział czynności pobierz .pdf

XIII Wydział Gospodarczy

  1. Klimiuk Agnieszka- podział czynności pobierz .pdf
  2. Kozik-Kuśmirek Halina- podział czynności pobierz .pdf

XV Wydział Rejestru Zastawów

  1. Ogrodowczyk Marcin - Przewodniczący Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Jóźwik Michał- podział czynności pobierz .pdf
  3. Ziółkowska Monika- podział czynności pobierz .pdf

XVI Wydział Ksiąg Wieczystych

  1. Kanieska-Gutowska Katarzyna - Zastępca Przewodniczącego Wydziału- podział czynności pobierz .pdf
  2. Buczek Beata- podział czynności pobierz .pdf
  3. Czekajło Aneta- podział czynności pobierz .pdf
  4. Kalinowska Aleksandra- podział czynności pobierz .pdf
  5. Karmańska Magdalena- podział czynności pobierz .pdf
  6. Korona Sebastian- podział czynności pobierz .pdf
  7. Kulesza Krzysztof- podział czynności pobierz .pdf
  8. Pawłowski Radosław- podział czynności pobierz .pdf
  9. Sawicka Katarzyna- podział czynności pobierz .pdf
  10. Wardak Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  11. Zawadka Joanna- podział czynności pobierz .pdf
  12. Karlikowska Dorota- podział czynności pobierz .pdf

XVIII Wydział Cywilny

  1. Adamczyk Maciej- podział czynności pobierz .pdf
  2. Hodała Andrzej- podział czynności pobierz .pdf
  3. Pilich Agnieszka- podział czynności pobierz .pdf
  4. Sikora Miłosz- podział czynności pobierz .pdf
  5. Kapczyńska Julia- podział czynności pobierz .pdf

XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

  1. Ignaczak Małgorzata - Zastępca Przewodniczącego - podział czynności pobierz .pdf
  2. Błońska Małgorzata- podział czynności pobierz .pdf
  3. Kotwińska-Andrzejewska Agnieszka- podział czynności pobierz .pdf
  4. Magin Alicja- podział czynności pobierz .pdf
  5. Tworek Magdalena- podział czynności pobierz .pdf
  6. Walczak Monika- podział czynności pobierz .pdf
  7. Wielgus Renata- podział czynności pobierz .pdf
  8. Zaborniak Anna- podział czynności pobierz .pdf
  9. Baum Anna- podział czynności pobierz .pdf
  10. Kałuszka Marta- podział czynności pobierz .pdf
  11. Mazurkiewicz Agnieszka- podział czynności pobierz .pdf
  12. Michalska Agata- podział czynności pobierz .pdf
  13. Nawrocka Katarzyna- podział czynności pobierz .pdf
  14. Tryniszewska Ewa- podział czynności pobierz .pdf
  15. Wyka Michał- podział czynności pobierz .pdf
  16. Wzorek Agnieszka- podział czynności pobierz .pdf
  17. Zdzierak Renata- podział czynności pobierz .pdf
  18. Pietrzak Dominika- podział czynności pobierz .pdf
  19. Olak Tomasz- delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  20. Żelasko Katarzyna - podział czynności .pdf
  21. Obiegły-Sikorska Emilia - podział czynności .pdf